Dětský koutek / hlídání dětí


Lezení dětí funguje také jako dětský koutek u nákupního centra Olympia Brno. Lezecká stěna je součástí zábavního parku pro děti i dospělé. Vaše děti si mohou s námi zalézt, zatímco Vy si můžete odpočinout, jít nakupovat, navštívit kino nebo posedět u kávy s přáteli.

Dětský koutek / hlídání dětí - Olympia Brno

Lezecká stěna BrnoPokud chcete maximálně využívat čas a zároveň dopřát zábavu a zážitky Vašim dětem, máme pro Vás připravěný lezecký dětský koutek. Zatímco Vy se budete věnovat svým záležitostem, my Vašim dětem obstaráme zábavu ve formě lezení na umělé lezecké stěně Olympia Brno Modřice.

Lezecký dětský koutek není omezen časem ani požadavky dětí. Každému se věnujeme individuálně. Pokud budou mít dost lezení, můžeme se s nimi přesunout na atrakce zábavního parku Olympia.

Samozřejmě je také možné, abyste lezení svých dětí přihlíželi a tento netradiční zážitek si užili s nimi.

Pro koho je dětský koutek určen

Lezecký dětský koutek je určen primárně pro děti.

Minimální věk dítěte jsou 4 roky, v případě nižšího věku se případně individuálně vyžaduje přítomnost rodičů.

Počet dětí je 1-4 (dle věku dětí).

Délka, místo konání

Dětský koutek není časově omezen.

Minimální sazba je na jednu hodinu a jedno dítě. Každá další započatá hodina se účtuje samostatně.

Lezecká stěna Brno Olympia je součástí nádherného zábavního parku plného atrakcí pro děti. S dětmi se tak můžeme věnovat i dalším aktivitám v případě, že by je lezení přestalo bavit.

V případě nepříznivého počasí je alternativou vnitřní stěna v Brně Maloměřicích. Dětský koutek má v tomto případě jiný charakter.

CENÍK

rozsah počet osob cena
Lezecký dětský koutek neomezeně 1-4 děti 1. hod. 350 Kč/1 dítě, každá další započatá hod. 150 Kč. Každé další dítě 200 Kč/hod.
Cena zahrnuje pečovatelku - instruktora, zapůjčení lezeckého vybavení a vstup na stěnu.


Zážitky jako dárky
Comments