Kurzy lezení pro začátečníky

Vyzkoušejte naše kurzy lezení pro začátečníky. Kurzy lezení jsou vytvořeny pro úplné začátečníky, kteří se chtějí s lezením na umělé stěně blíže seznámit. Jsou vhodné pro skupiny 2-6 osob. Vedle kurzů lezení pro začátečníky máme v nabídce také individuální lezení s jističem pro jednotlivce, příp. individuální lezecký tréning.

Kurzy lezení pro začátečníky
Základní lezecký kurz pro začátečníky

Dvouhodinový kurz je určen pro úplné začátečníky - skupiny 2-6 osob, kteří si chtějí vyzkoušet lezení na umělé stěně, osvojit si základy bezpečnosti, techniky lezení a práce s lanem.

Jde o úvod do lezení na umělé stěně jako efektivní pohybové aktivity i netradičního adrenalinového zážitku.

Základy lezení pro jednotlivce

Pro jednotlivce - úplné začátečníky je připraven dvouhodinový úvodní kurz do lezení. Získá zde základní znalosti o bezpečnosti a vyzkouší si, co lezení na umělé stěně jako sportovní disciplína obnáší.

Jedná se o variantu základního lezeckého kurzu pro začátečníky (skupiny).

Lezecký kurz pro začátečníky

Lezecký kurz je určen pro všechny, kteří doposud neměli možnost lezení vyzkoušet a chtějí si nejenom zalézt, ale osvojit si také základní bezpečnostní principy, bezpečné lezení a základní techniky lezení..

Teoretická i praktická průprava povede k tomu, že absolvent kurzu bude na jeho konci ovládat základní pohyby lezení a mít prostor se zlepšovat a budovat svou lezeckou formu. Vedle toho bude seznámen s lezeckým vybavením, práce s lanem a bezpečností v oblasti lezení. Po kurzu bude moci samostatně pokračovat v bezpečném lezení na umělé stěně...

Individuální lezecký tréning

Je určený zejména pro absolventy lezeckého kurzu, kteří mají zájem dále v oblasti lezení na umělé stěně růst a postupovat pod odborným odhledem.

Individuální lezecký tréning je určený zejména pro jednotlivce, ale je možné ho realizovat i ve formě "lezeckého kroužku pro dospělé."

CENÍK

rozsah počet osob cena
Základní lezecký kurz 2 hodiny 4-6 osob 300 Kč/osobu
Základní lezecký kurz 2 hodiny 2-3 osoby 450 Kč/osobu
Základy lezení pro začátečníky 2 hodiny 1 osoba 800 Kč/osobu
Lezecký kurz 4x2 hodiny 4-6 osob 1 200 Kč/osobu
Lezecký kurz 4x2 hodiny 2-3 osoby 1 800 Kč/osobu
Indiv. lezecký tréning dle domluvy 1 osoba 350 Kč/hodinu
Cena zahrnuje instruktora, zapůjčení lezeckého vybavení a vstup na stěnu.


Zážitky jako dárky
Comments