Sportovní den pro školy

Plánujete-li jako škola nebo třída sportovní den, vyplňte ho lezením na umělé stěně! Vyzkoušejte si tuto netradiční outdoorovou aktivitu, která se stává stále více populární. Venkovní lezecká stěna, kterou využíváme, je navíc součástí zábavního parku, kde se dají do programu zapojit i další outdoorové aktivity.

Lezení pro školy
Sportovní den pro školy a třídy

Pro školní třídy, celé školy, družiny, oddíly a kroužky jsme připravili cca dvouhodinový program, kde si účastníci budou moci vyzkoušet lezení. 

Jde o zábavu, adrenalin, dobrodružství a zážitky. Lezení na umělé stěně současně představuje efektivní pohybovou aktivitu vedoucí k zvýšení fyzické kondice, zlepšení obratnosti a koordinace.

Program lze přizpůsobit aktuálnímu počtu a požadavkům účastníků. Dá se rozšířit o další aktivity a pobyt v zábavním parku Olympia. I s jiným outdoorovým programem Vám rádi pomůžeme.

Lezecký sportovní den je připraven tak, aby přinesl účastníkům skvělé zážitky. Je zpestřen o drobné soutěže, celý sportovní den pak propojuje soutěž v lezení vhodná pro všechny účastníky.

Pro koho je sportovní den určen

Sportovní den je primárně určen pro kolektivy dětí ve školním věku za doprovodu pedagogů (ZŠ, SŠ).

Konkrétní obsah programu a časovou strukturu přizpůsobujeme podle věku a počtu účastníků, příp. Vašich individuálních požadavků.

Délka, místo konání

Pro jednu třídu (cca 25 dětí) trvá program celkem 3 hodiny.

Základní lezecký program sportovního dne v rozsahu 1,5 hodiny je určen pro cca 6-12 osob.

V případě většího počtu osob je třeba cca 1,5 hodiny pro každých 12 osob.

Sportovní den realizujeme na lezecké stěně Olympia Brno. Lezecký sportovní den, sportovní odpoledne nebo sportovní ráno je také možné realizovat v areálu vnitřní lezecké stěny v Brně Maloměřicích.

CENÍK

rozsah počet osob cena
Sportovní den 2x1,5 hodiny 12-24 osob 220 Kč/osobu
Sportovní den 1,5 hodiny 6-12 osob 250 Kč/osobu
Cena zahrnuje instruktora, zapůjčení lezeckého vybavení a vstup na stěnu.


Zážitky jako dárky
Comments